Pstrykzpomyslem Jakub Świątek
Luty 15, 2021
Programy lojalnościowe jako wsparcie sprzedaży
Luty 20, 2021

Lubisz grać w LoL? Poznaj kilka ciekawostek

Jeżeli lubimy spędzać czas nad jakąś grą, to z pewnością chcemy o niej również jak najwięcej wiedzieć. To sprawia, że nie tylko łatwiej jest nam zrozumieć jej twórców i historię takiej gry, ale również potrafimy się lepiej wczuć w to wszystko, co się w niej dzieje. Dlatego też, jeśli lubimy spędzać czas nad League of Legends, to powinniśmy się dowiedzieć jak najwięcej ciekawostek, które będą się z nią wiązały. Wówczas może się okazać, że gra w LoLa stanie się dla nas jeszcze ciekawsza. Jak się okazuje takich smaczków jest naprawdę sporo, a więc LoL może odkryć przed nami tajemnice, o których nie mieliśmy do tej pory pojęcia, a które całkowicie zmienią nasze spojrzenie na tą grę.

Różnorodność postaci

Z pewnością wiemy już, że LoL oferuje nam niesamowitą różnorodność postaci, co sprawia, że każdy łatwo może znaleźć coś dla siebie. Jednak im lepiej poznamy bohaterów League od Legends, tym większa będzie szansa, że wybierzemy takiego, który da nam największe szanse na zwycięstwo i najlepiej będzie do nas pasował. Z tego powodu warto wiedzieć, że w League of Legend Mundo w swojej młodości studiował medycynę, a skórka czarnego Alistara mogła cieszyć wyłącznie w kolekcjonerskiej edycji. Dodatkowo chcąc poznać tajemnice postaci LoL powinniśmy również wiedzieć, że Annie nazywa się Hastur, chociaż nie jest to sprawa zbytnio nagłośniona. Jeśli interesujemy się budowlami w League of Legends, to może nas zainteresować ciekawostka mówiąca o tym, że Azir jako pierwszy mógł tworzyć nową wieżę w miejscu, które wcześniej zostało zniszczone. A jeśli naszym konikiem w LoL jest magia, to warto mieć świadomość, że Darius gardzi czarną magią. Wbrew pozorom taka wiedza może nam się przydać podczas rozgrywki.

LoL skrywa wiele ciekawostek

Ciekawostek w LoL jest znacznie więcej, dlatego też trudno jest wybrać te najważniejsze. Dla jednych interesujący może być fakt, że Mundo był tworzony przez miesiąc, a dla innych fakt, że Ivern jest jaki jest, ponieważ podczas jednej z bitew zadał cios bogini wierzby toporem. Tego typu informacje sprawiają, że gra w League of Legends staje się jeszcze ciekawsza i pociągająca. Jeśli znowu lubimy myśleć, że należymy do wielkiej społeczności ludzi o podobnych poglądach, to zainteresuje nas ciekawostka, że w 2014 roku w grze League of Legends zarejestrowanych było 7,5 miliona osób. I nic w tym dziwnego, ponieważ w pierwszym roku od pojawienia się LoLa zanotowano ponad milion pobrań. A jeśli wrócimy do postaci w LoL czy wiemy, że Garen ma młodszą siostrę o imieniu Lux?

To tylko kilka ciekawostek z LoL. Tak naprawdę jest ich znacznie więcej, a jeśli jesteśmy prawdziwymi fanami tej niesamowitej gry strategicznej LoL, to powinniśmy poznać ich jak najwięcej. Wówczas nie tylko będzie dla nas jeszcze ciekawsza, ale również niektóre informacje będziemy mogli wykorzystać podczas naszych rozgrywek, aby zwiększyć szansę na pokonanie wroga. Oczywiście nie wszystko z LoLa przyswoimy od razu, ale warto do tego dążyć, bo nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może nam się przydać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *