Lubisz grać w LoL? Poznaj kilka ciekawostek
Luty 19, 2021
Amso Komputery Poleasingowe Kraków Podgórze
Luty 20, 2021

Programy lojalnościowe jako wsparcie sprzedaży

Wiele biznesów szuka dodatkowych możliwości na wsparcie sprzedaży oraz dodatkową promocję swojej firmy. Sklepy, firmy usługowe i inne sięgają po różne rozwiązania, aby poprawić zyski firmy. Jednym z takich rozwiązań są programy lojalnościowe. Czym są i jak je wdrożyć?

W teorii programy lojalnościowe to długofalowe działania marketingowe, mające na celu budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami. Strategia takiego programu musi być odpowiednio przemyślana i dobrana pod konkretny biznes, wtedy mamy szanse na osiągnięcie obranych celów.

Kto przygotowuje programy lojalnościowe?
Niewiele firm decyduje się na opracowanie programu samodzielnie. Zwykle zleca się to zewnętrznym firmom, jak np. https://i360.com.pl/, która w sposób profesjonalny projektuje program lojalnościowy pod konkretną firmę, grupę odbiorców oraz oczekiwania.

Dlaczego warto korzystać z programów lojalnościowych?
Zdobywamy zaufanie oraz lojalność naszych klientów, co jest dla każdej firmy największą wartością w szerokim zakresie jej działania. Czasami program lojalnościowy daje więcej profitów dla firmy niż reklama w radio czy telewizji. Wszystko zależy od tego, jak ją stworzymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *