Modelowanie 3D
Grudzień 3, 2019
Ile kosztuje dobry portfel
Ile kosztuje dobry portfel?
Luty 5, 2020

Co to jest endermologia?

Co to jest endermologia

Co to jest endermologia

Masaż pod ciśnieniem doskonale wpływa na kondycję skóry. Pozwala ujędrnić tkanki, a także pobudza krążenie w nich. Jest to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów pielęgnacyjnych. Jeżeli ktoś chce poprawić jędrność skóry, to dobrym wyborem będzie endermologia. Warszawa to miasto, w którym w kilka chwil można znaleźć gabinet kosmetyczny z najwyższej półki oferujący takie zabiegi.

Endermologia – co to właściwie jest?

Do tego, aby wykonać profesjonalny masaż pod ciśnieniem, niezbędne będzie specjalistyczne urządzenie. Co prawda jest ono niewielkich rozmiarów, lecz efekty, które dzięki niemu można osiągnąć, są wprost oszałamiające. Urządzenie to przeznaczone jest do użytku na całym ciele, dzięki czemu bez przeszkód można wykonywać endermologię brzucha, twarzy czy pośladków. Masaż wykonywany pod ciśnieniem działa pobudzająco zarówno na skórę, jak i na tkankę łączną. Jednym z częściej wybieranych zabiegów regeneracyjnych jest właśnie endermologia – Warszawa stoi na czele miast, w których ten zabieg jest dostępny od ręki.

Skuteczna endermologia

Stolica kraju obfituje w profesjonalne gabinety kosmetyczne, których personel przeszedł szereg specjalistycznych kursów uprawniających do wykonywania zaawansowanych zabiegów kosmetycznych, wśród których jedną z propozycji jest endermologia, a Warszawa salonami piękności stoi! Można wybierać spośród małych, kameralnych gabinetów, jak i spośród salonów sieciowych. Warto postawić przede wszystkim na doświadczenie. Im ktoś ma większe doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych, tym profesjonalizm usług stoi na wyższym poziomie. Nie ma co ryzykować własnego zdrowia i bezpieczeństwa.

Jak bezpiecznie przeprowadzić zabieg endermologii?

Żeby zabieg endermologii mógł zostać przeprowadzony bezpiecznie, to trzeba posiadać zarówno specjalistyczne urządzenie przeznaczone do wykonywania tego zabiegu, jak i odpowiedni kostium, bez którego zabieg nie może się odbyć. Urządzenie działa pod ciśnieniem i zasysa tkankę skórną wraz z kostiumem. W zależności od wybranej partii ciała, do wykonywania zabiegu dobiera się odpowiednią głowicę urządzenia. Moc, z jaką zabieg jest wykonywany jest kwestią indywidualną, ustalaną z pacjentem. Endermologia przynosi widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Jakie efekty przynosi endermologia? Dzięki temu  zabiegowi można zarówno odmłodzić, oczyścić, jak i i odchudzić wybrane partie ciała. Aby zabieg przyniósł jak najlepsze efekty, to warto go przez jakiś czas wykonywać dwa razy w tygodniu, jednak szczegółowy harmonogram powinien zostać ustalony w porozumieniu z kosmetyczką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *