wulkanizacja katowice
Kiedy wymienić opony na letnie? Dowiedz się, co radzą specjaliści
Marzec 14, 2018
Wiosenne promocje – sprawdzamy, gdzie najlepiej ich szukać?
Marzec 19, 2018

Dlaczego warto wykonać depilację laserową przed latem?

Zbliża się wiosna i lato, a Ciebie do szału doprowadzają godziny spędzone na tradycyjnej depilacji? Masz dość bólu wyrywania włosków przez depilator? Maszynka do golenia zapewnia za krótkotrwały efekt? Pomyśl o depilacji laserowej!

Coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg depilacji laserowej. To komfort, oszczędność czasu i pieniędzy, a także świetna inwestycja w dobre samopoczucie. Dlaczego warto wykonać depilację laserową przed latem?

Odpowiednie przygotowanie do depilacji

Do depilacji laserowej należy się odpowiednio przygotować. Jednym z koniecznych warunków jest zrezygnowanie z solarium i opalania się przed zabiegiem – minimum miesiąc. Z tego chociażby powodu warto wybrać się na serię zabiegów depilacji laserowej przed latem, wtedy kiedy skóra jest jeszcze blada. Tym samym przed wakacyjnymi miesiącami będziesz już doskonale przygotowana na nadchodzące lato.

Oszczędność czasu

Dla wielu kobiet okres letni to niezwykle intensywny czas. Pracujemy, po pracy umawiamy się z przyjaciółmi, wyjeżdżamy na wakacje, wychodzimy na wieczorne imprezy, czy próbujemy nowych aktywności. Chcemy dobrze wykorzystać ten czas, dlatego staramy się świetnie zorganizować i czerpać z wolnych chwil pełnymi garściami.

Depilacja tradycyjna często zabiera nam sporo cennych minut w ciągu dnia, dlatego warto przed wakacjami udać się na zabieg depilacji laserowej. Po nim możesz w pełni poświęcić się rozrywkom i mieć pewność, że Twoja skóra wygląda rewelacyjnie.

Pewność siebie w czasie wakacji

Piękna i gładka skóra daje nam pewność siebie. Gdy wiesz, że wyglądasz dobrze, to zupełnie inaczej się zachowujesz, jak i poruszasz. Wręcz emanujesz pewnością siebie, a to widać! Nie musisz martwić się o podrażnienia, męczyć z wrastającymi włoskami, czy denerwować zaczerwieniami. Przed wyjściem z domu wybierasz tylko kreację i ruszasz na podbój świata!

Oszczędność pieniędzy

Często się o tym zapomina, ale depilacja laserowa jest nie tylko oszczędnością czasu, ale także i pieniędzy. Gdybyśmy policzyły ile w ostatnich latach wydałyśmy na maszynki do golenia, kremy do depilacji, czy usuwanie włosów woskiem u kosmetyczki, to z pewnością złapałybyśmy się za głowę! Takich wydatków nie widzimy za bardzo na co dzień, ale w perspektywie czasu są one naprawdę znaczne.

Warto przed okresem letnim odwiedzić salon depilacji laserowej. Taka forma usuwania zbędnego owłosienia to inwestycja w dobre samopoczucie, oszczędność czasu, jak i pieniędzy. Zobaczysz, jaki komfort może zapewnić Ci piękna i gładka skóra – przez cały rok!

2 Komentarze

  1. Renia5 pisze:

    Ja się wyrobiłam z całym cyklem 😀 troche zmobilizowała mnie do tego strona https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/5-lat-gladkiego-ciala-ile-to-kosztuje-metody-depilacji-i-ich-ceny/ bo jednak depilacja laserowa wychodzi najlepiej

  2. irys pisze:

    Teraz jest na to najlepszy czas, w trakcie zabiegów należy unikać słońca żeby nie powstały przebarwienia. Ja też skończyłam właśnie depilację na nogi i już zapisałam się na bikini. Robię w salonie Mariposa w Warszawie, bardzo fajne miejsce, jestem bardzo zadowolona z efektów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *