OdlewniaPerfum.pl – odlewki, dekanty oryginalnych perfum
Listopad 20, 2021
Sztuczne choinki jak prawdziwe
Sztuczne choinki jak prawdziwe
Listopad 26, 2021

Film poklatkowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze specjalistów

Film poklatkowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze specjalistów

Rozmaite sztuczki z wykorzystaniem aparatu pozwalają ciekawie uchwycić nie tylko wybraną chwilę, ale nawet i długotrwały proces. Niezwykle efektowne są animacje time-lapse, które mogą pokazać np. cały proces budowy budynku. Chciałbyś zlecić wykonanie takiego nagrania? Podpowiadamy, jak znaleźć specjalistów, którzy najlepiej zrealizują film poklatkowy na zamówienie!

Film poklatkowy z drona, czyli co?

Na początek uściślijmy: film poklatkowy z drona, czyli co? Wideo tego typu to w rzeczywistości animacja time-lapse, składająca się z setek tysięcy zdjęć – wykonuje się je z tej samej perspektywy, w równych odstępach czasowych. Z jej pomocą można w „przyspieszeniu” uwiecznić długi proces, trwający nawet wiele miesięcy. Takie nagrania często wykorzystują firmy budowlane, ponieważ pomagają im zaprezentować postępy w pracy na placu budowy. Umieszczają je m.in. na swoich stronach, w spotach reklamowych czy w prezentacjach dla kontrahentów.

Do wykonania filmu poklatkowego z drona potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Jedynie ultranowoczesna kamera zapewni najwyższą jakość obrazu. Do tego zdjęcia muszą też być oczywiście poddane odpowiedniej obróbce i montażowi. Z tego względu realizację trzeba zlecić firmie specjalizującej się w przygotowywaniu takich nagrań.

Na co zwrócić uwagę szukając ekipy do filmu poklatkowego?

Osoby chcące zamówić animację time-lapse często nie wiedzą, na co zwrócić uwagę szukając ekipy do filmu poklatkowego. Przede wszystkim warto się upewnić, że wybrana firma realizuje takie zlecenia. Najlepiej wybrać przedsiębiorstwo, które ma wieloletnie doświadczenie oraz bogate portfolio. Powinno zapewniać pełne wsparcie od zespołu wykwalifikowanych specjalistów, którzy w pełni indywidualnie podchodzą do każdego klienta oraz starają się proponować jak najlepsze rozwiązania.

Zanim wybierze się ekipę do filmu poklatkowego, dobrze jest też poprosić o wstępną wycenę zamówienia. Niektóre firmy mają na swoich stronach cenniki, ale później okazuje się, że z różnych względów ostateczne koszty realizacji wzrosły. Bezpieczniej jest od razu wiedzieć, na jaki wydatek trzeba się przygotować.

Gdzie szukać specjalistów od filmów poklatkowych?

Nie masz pojęcia, gdzie szukać specjalistów od filmów poklatkowych? Jeśli nie możesz znaleźć nikogo w swojej okolicy, postaw na firmę działającą na terenie całej Polski. Sprawdzonym przedsiębiorstwem wykonującym zachwycające zdjęcia oraz nagrania z drona jest Build-Lapse.

Firma specjalizuje się w realizacjach dla branży budowlanej. Wykonuje niesamowite animacje time-lapse i hiper-lapse (dynamiczne filmy poklatkowe), a także klasyczne nagrania wideo oraz interaktywne zdjęcia 360. Kompleksowo wykonuje nawet najtrudniejsze zlecenia, na każdym etapie zapewniając pełne wsparcie. Przy tym proponuje bardzo korzystne stawki. Pełną ofertę Build-Lapse znajdziesz na: http://build-lapse.com/filmy-poklatkowe/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *