detoks alkoholowy katowice
Odtrucie alkoholowe Piekary Śląskie-Świętochłowice
Wrzesień 21, 2022
esperal poznań
Esperal Poznań-zabieg zaszycia alkoholowego
Wrzesień 27, 2022

Paski wybielające – gdzie kupić?

Chciałbyś cieszyć się białym i promiennym uśmiechem? To możliwe mimo tego, iż z wiekiem nasze szkliwo zużywa się, a zęby stają się coraz bardziej szarawe. Jedną z najprostszych i najekonomiczniejszych metod wybielania zębów jest stosowanie pasków wybielających. Jak działają takie paski i gdzie najlepiej je kupić?

Dlaczego zęby nie są śnieżnobiałe?

Śnieżnobiałe zęby występują zazwyczaj jedynie w reklamach, choć są osoby, które mają jasne i białe zęby odziedziczone po przodkach genetycznie. Większość z nas ma zęby w odcieniu kości słoniowej, a za kolor naszego uzębienia odpowiadają dwie tkanki zębowe, a mianowicie szkliwo oraz zębina. Mamy różne kolory cery, oczu czy włosów – tak samo jest z zębami – jedni mogą mieć zęby jaśniejsze, inni ciemniejsze. Często jest to uwarunkowane genetycznie, ale często także przyzwyczajeniami i sposobem życia. Nasze, zęby stają się bardziej szare wraz z wiekiem. Ciekawostką niech będzie także fakt, iż poszczególne rasy ludzkie różnią się od siebie kolorem uzębienia – dla mieszkańców naszej części świata charakterystyczne jest dość szarawe zabarwienie zębów. Na kolor zębów w dużej mierze wpływa dieta – ciemniejsze zęby będą miały osoby, które piją sporo kawy, mocnych herbat, wina, soków, z żółte zęby posiadają najczęściej ci, którzy palą papierosy. Na barwę zębów mają także wpływ choroby – np. zaburzenia hormonalne czy też choroby krwi, etc.

Białe zęby kojarzą nam się z atrakcyjnością, zdrowiem, często tłumaczymy sobie, iż świadczą one także o wysokim statusie społecznym oraz ekonomicznym. Biały uśmiech zdecydowanie odmładza, dlatego czujemy pewną presję, by dążyć do tego, by uzyskać jak najbielsze zęby. Na szczęście możemy dziś wybielić je samodzielnie, bez drogich zabiegów w gabinetach dentystycznych.

Paski wybielające – świetny sposób na białe zęby i długotrwały efekt

Jedną z najbardziej cenionych metod samodzielnego wybielania zębów jest stosowanie pasków wybielających. Paski takie nakłada się na górny oraz dolny łuk zębów, a specjalny żel, którym są one nasączone wnika w szkliwo i widocznie je wybiela. Tym sposobem można uzyskać nawet 2 – 3 tony bielsze zęby, promienny uśmiech oraz pewność siebie.

Jednymi z najpopularniejszych pasków wybielających są paski marki Crest. To sprawdzony i bezpieczny sposób na piękne zęby, oczywiście o ile kupisz je w sprawdzonym i autoryzowanym miejscu – np. internetowo na paski-wybielające.pl. Na rynku dostępnych jest wiele podróbek, które mogą zaszkodzić zębom oraz nie przynieść żadnego efektu, dlatego też tak ważne jest kupowanie tego typu produktów wybielających ze sprawdzonego źródła.

Marka Crest oferuje całą gamę sprawdzonych produktów, które można dobrać indywidualnie pod kątem swoich wymagań. Przykładowo w ofercie znajdziesz paski Whitestrips Noticeably White, paski Glamorous White czy delikatne paski Gentle Routine dedykowane osobom z wrażliwymi zębami oraz dziąsłami. Oferta jest szeroka i dostosowana do różnych potrzeb. Poszczególne produkty nieco się od siebie różnią, niemniej jednak wszystkie pozwalają uzyskać zadowalające efekty w postaci wyraźnie bielszych zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *