Poradnik - jak zdać egzamin na prawo jazdy
Poradnik – jak zdać egzamin na prawo jazdy
Luty 17, 2018
Sposoby na szybki podryw dziewczyny
Sposoby na szybki podryw dziewczyny
Luty 21, 2018

Recepta na jesienną chandrę

Recepta na jesienną chandrę

Jesień kojarzy nam się najczęściej z niską temperaturą, deszczem, wiatrem i ponurą atmosferą. Warunki te nie sprzyjają do jakichkolwiek czynności na dworze i najchętniej zaszylibyśmy się w domu pod kocem. Poniżej opiszemy kilka sposobów, które z pewnością umilą nam oczekiwania na wiosnę, a pora jesienna na pewno nie okaże się taka straszna.

  1. Ubierz się ciepło

Czapka i szalik to podstawowe części garderoby, które w tym przypadku sprawdzą się najlepiej. Polecamy akcesoria z firmy „Córka Rybaka”, które wykonano ręcznie ze znakomitej jakości wełny merino, alpaki oraz wełny organicznej. Zapewniają one komfort noszenia oraz utrzymanie ciepła. Nazwa firmy posiada ciekawą historię. Właścicielką firmy jest Monika Kucek, która podczas wakacji na Sycylii spotkała 74-letniego Ziu Paolo przypominającego z wyglądu bohatera powieści Hemingway’a. Starszy Pan związany był z ręcznie robionymi czapkami i uważał, że w dzisiejszych czasach młode osoby nie potrafią zrobić ich samodzielnie. Monika chcąc udowodnić, że tak nie jest, utworzyła firmę i jak sama przyznaje, czapkę nosi prawie przez pięć miesięcy w roku i stanowi to dla niej istotną część stroju.

  1. Deszcz nie taki straszny

Podczas opadów deszczu sami sięgamy po parasol albo przeciwdeszczową pelerynę. A co jeśli wychodzimy na spacer z pupilem? Na stronie Amazona możemy znaleźć tzw. Pet Umbrella, czyli obszerny, transparentny parasol przeznaczony specjalnie do spacerów z naszymi zwierzakami. Połączony jest ze smyczą, a jego koszt to około 8$.

  1. Nie wychodź z mokrymi włosami

Brytyjska firma Dyson opracowała nowoczesną suszarkę, której wydawany dźwięk jest niesłyszalny przez ludzi i zwierzęta. Prace nad urządzeniem trwały niemal cztery lata, a na badania przeznaczono aż 50 milionów funtów. Dodatkowo suszarka posiada termostat służący do pomiaru temperatury powietrza. Przewiduje się, że jej koszt będzie wynosił około 400 dolarów i ma wystąpić w kilku wariantach kolorystycznych.

  1. Kawa to zawsze dobry pomysł

Statystycznie najwięcej kawy piją mieszkańcy Skandynawii, gdyż to właśnie tam przez większość roku występuje niska temperatura, a także dzień trwa krócej. Proponujemy zestaw do domowego parzenia kawy duńskiej marki Stelton, która opracowała go razem z włoską firmą Something. Kawa to skuteczna dawka dodatkowej energii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *