Jak pokonać w sobie lęk
Jak pokonać w sobie lęk?
Luty 5, 2018
Jak uniknąć wypalenia zawodowego i stresu związanego z pracą
Jak uniknąć wypalenia zawodowego i stresu związanego z pracą
Luty 8, 2018

Jak spędzić udane walentynki – sprawdzone sposoby

Jak spędzić udane walentynki - sprawdzone sposoby

Walentynki to święto miłości, dlatego też w tym dniu każdy zakochany chciałby podarować swojej drugiej połówce najlepszy prezent, który na pewno przypadnie jemu/ jej do gustu. Podczas poszukiwań idealnego podarunku, należy wziąć pod uwagę to, czy ukochana/ ukochany nie jest uczulona/y na któryś ze składników pokarmowych lub czy przykładowo nie ma alergii na kwiaty. Problem pojawia się także w sytuacji, gdy jesteśmy singlami, ale również chcielibyśmy w tym dniu przyjemnie spędzić czas. Poniżej przedstawiamy ciekawe propozycje w przypadku gdy nie mamy drugiej połówki i jesteśmy zdani tylko na siebie.

  • Słoneczne Sydney

Podczas gdy na półkuli północnej panuje okres zimowy, na półkuli południowej jest lato więc dlatego z całą pewnością możemy wybrać się do Sydney, gdzie świeci słońce, a mieszkańcy w pełni korzystają z tych warunków opalając się na Bondi Beach.

  • Zakupy w Londynie

W Londynie możemy odnaleźć liczne sieci markowych butików, a także sklepy vintage mieszczące się na East Endzie. Jeżeli na wyjazd wybraliśmy się sami, warto kupić sobie jakąś pamiątkę i tym samym zrobić sobie prezent. Może coś do ubrania? Londyn jest jednym z miast, które dyktuje trendy mody.

  • Nauka surfingu w Kapsztadzie lub Kostaryce

Kostaryka oraz stolica Południowej Afryki – Kapsztad, znane są głównie z tego, że są idealnymi miejscami na uprawianie surfingu. Nauka tego sportu nie należy do najprostszych, ale przynosi ogromną przyjemność i zadowolenie. Surfing w walentynki jest z pewnością lepszym pomysłem niż spory rachunek za dwoje w jednej z włoskich knajp.

  • Weekend w Berlinie

Wycieczka do Berlina będzie strzałem w dziesiątkę dla osób lubiących imprezować. Możemy także spróbować tam lokalnego przysmaku jakim jest currywurst, czyli kiełbasa z curry. Pobyt w stolicy Niemiec da ciekawe spojrzenie na miasto, gdy jest ono podzielone na dwie części.

  • Wycieczka na Hawaje

Honolulu i Oahu Island należą do najpiękniejszych miejsc na świecie. Zachwycające plaże oraz smaczna kuchnia sprawią, że nie będziemy chcieli opuszczać tego raju. Polecamy także piesze wędrówki, podczas których możesz podziwiać zapierające dech w piersi widoki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *