Recepta na jesienną chandrę
Recepta na jesienną chandrę
Luty 18, 2018
czyszczenie wentylacji w poznaniu krok po kroku
Czyszczenie instalacji wentylacyjnej krok po kroku
Luty 22, 2018

Sposoby na szybki podryw dziewczyny

Sposoby na szybki podryw dziewczyny

W Internecie możemy znaleźć mnóstwo porad na temat tego jak poderwać dziewczynę. Są to jednak informacje czysto teoretycznie, gdyż sposób prowadzenia flirtu zależy przede wszystkim od charakteru dziewczyny, jej wieku, wykształcenia jak i również jej zainteresowań. Podryw nie jest wcale prosty jak to się niektórym wydaje, jednak postaramy się przedstawić proste podstawowe zasady dzięki którym zwiększy się szansa powodzenia.

Umiejętność słuchania

Dziewczyny przeważnie uwielbiają opowiadać o swoich przygodach, przeżyciach i osiągnięciach, dlatego uważnie słuchaj co mówi i w żadnym wypadku nie przerywaj, gdyż w ten sposób szybko możesz stracić jej uwagę.

Okaż zainteresowanie i zaangażowanie. Zadawaj pytania typu: Dlaczego? W jaki sposób? Naprawdę? Dzięki umiejętnemu słuchaniu i włączeniu się w rozmowę, kobieta przekona się że przywiązujesz uwagę do jej opowiadań. Kolejną ważną sprawą jest to, aby podczas rozmowy patrzeć jej prosto w oczy.

Dopuść ją do głosu

Jeżeli Cię nie zapyta, nie mów za dużo o sobie. Należy także nie przerywać podczas gdy dziewczyna opowiada. Zaleca się natomiast, aby zadawać różne ogólne pytania kiedy nastanie cisza i nie będzie chciała nic powiedzieć na swój temat.

Miejsce i otoczenie, w którym akurat się znajdujecie idealnie posłuży za temat do rozmów. To idealny sposób, aby przerwać niezręczną ciszę. Komentuj sytuacje równocześnie pytając ją o zdanie. Zwróć uwagę, czy jest zaciekawiona tym co mówisz, a jeśli spostrzeżesz, że jest inaczej, spróbuj jak najszybciej zmienić temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *