Efektywna nauka języka angielskiego
Jak efektywnie uczyć się języka angielskiego
Luty 2, 2018
Jak kontrolować poziom ciśnienia w oponach
Jak kontrolować poziom ciśnienia w oponach?
Luty 4, 2018

Jak wybrać najlepszy auto skup?

Chcesz szybko pozbyć się starego samochodu i wymienić go na nowszy model? Wiesz, że jego stan techniczny niemal uniemożliwia szybkie znalezienie kupca na Twój wóz? Warto w takim wypadku pochylić się nad ofertą skupów samochodowych. Wbrew powszechnej opinii, masz szansę sprzedać swój samochód za uczciwą cenę, jeśli tylko wiesz, jak rozsądnie wybrać skup samochodów używanych.

Czy każdy auto skup jest taki sam?

Każdy rodzaj usług, charakteryzuje się pewnymi standardami, które świadczą o jego dobrej jakości. W przypadku skupów aut samochodowych, należą do nich np. bezpłatny dojazd do Klienta, odbiór samochodu bez dodatkowych kosztów, uczciwa oferta cenowa i wypłata pieniędzy w gotówce, w dniu sprzedaży samochodu. Jeśli natknąłeś się na ofertę, w której powyższe cechy nie są standardem, prawdopodobnie masz do czynienia z handlarzami – amatorami, którzy szukają łatwego sposobu na szybkie pieniądze. Są to najczęściej te firmy, czy raczej „pseudo – skupy”, których ulotki znajdujesz za wycieraczką samochodową. Jak zatem znaleźć dobry auto skup i mieć pewność, że transakcja jest bezpieczna?

Jak znaleźć dobry skup samochodów używanych?

W dobie wszechobecnej cyfryzacji, każda firma, która dba o swoich klientów, posiada profesjonalną stronę internetową taką jak przykładowo Auto skup LOM z Zabrza, na której znaleźć można kompleksową ofertę, dane teleadresowe, czy warunki współpracy. W przypadku skupów samochodowych, strony te zwykle posiadają także krótki formularz zgłoszeniowy. Wystarczy napisać w nim, jaki samochód chcemy sprzedać, uwzględniając markę, model, rocznik i stan techniczny, a reszta w zasadzie leży po stronie skupu. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia, powinien on skontaktować się z Tobą i przedstawić ofertę. Dzięki temu, masz możliwość zorientować się w ofercie co najmniej kilku skupów w Twoim mieście bez wychodzenia z domu. Oczywiście ofertę cenową poznasz dopiero po oględzinach rzeczoznawcy, ale możesz zweryfikować telefonicznie warunki współpracy, poznać przynajmniej widełki cenowe, i porównać je z pozostałymi firmami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *