ForeverAloes.eu
Marzec 24, 2021
Polski producent szafek na buty LOCO
Kwiecień 1, 2021

Jak wybrać rolety bezpieczne dla dziecka?

Podczas urządzania pokoju swojej pociechy należy zwrócić uwagę na to, by wszystkie elementy wyposażenia były jej w pełni przyjazne. Wiele osób bagatelizuje wybór osłon okiennych, co jest dużym błędem. Podpowiadamy, jak wybrać rolety bezpieczne dla dziecka!

Ciekawe świata łobuziaki niestety łatwo mogą przypadkiem zrobić sobie krzywdę. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do nieszczęścia. Z tego względu warto zadbać o to, by pokój malucha był odpowiednio wyposażony. Urwisy uwielbiają wspinać się na okna, dlatego dowiedz się, jak wybrać rolety bezpieczne dla dziecka!

Jak wybrać rolety bezpieczne dla dziecka?

Wielu rodziców ma kłopot z tym, jak wybrać rolety bezpieczne dla dziecka. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, co może stanowić zagrożenie. Tymczasem duże znaczenie ma nawet sposób montażu. Wybierając osłonę do pokoju pociechy najrozsądniej jest wybierać modele zakładane inwazyjnie, najlepiej na prowadnicach, ponieważ mocniej trzymają się na miejscu. Do tego powinny mieć odpowiednie zabezpieczenia.

Bezpieczne rolety do pokoju dziecięcego – czyli jakie?

Które rodzaje osłon najlepiej sprawdzą się jako bezpieczne rolety do pokoju dziecięcego? Dobrym wyborem będzie model w kasecie (i na prowadnicach) lub plisowany. Takie warianty przylegają blisko do szyby, więc urwis nie będzie mógł bujać się na luźnym materiale. Jeśli osłona nie ma łańcuszka (lub jest on odpowiednio schowany), ogranicza się też ryzyko zaplątania czy nawet uduszenia.

Dowiedz się więcej: https://www.agatarolety.pl/blog/jak-wybrac-rolety-bezpieczne-dla-dziecka/.

Gdzie kupić bezpieczne rolety dla dzieci?

Bezpieczne rolety dla dzieci najlepiej jest zamówić na wymiar. W ten sposób można w pełni dostosować kupowaną osłonę do swoich oczekiwań. Będzie idealnie dopasowana do okna, prawidłowo zamontowana, a do tego estetyczna. Niektórzy producenci oferują także dodatkowe zabezpieczenia czy profesjonalne rozwiązania minimalizujące ryzyko wypadku.

Skoro wiesz już, jak wybrać rolety bezpieczne dla dziecka, dobierz idealne osłony okienne. Zadbaj o to, by Twoja pociecha mogła w pełni komfortowo czuć się w swoim pokoju. Stwórz aranżację, która będzie praktyczna, funkcjonalna i ładna!

1 Komentarz

  1. Magda pisze:

    A to rolety mogą być niebezpieczne dla dziecka? W jaki sposób dziecko może się zranić od rolety?
    Choć faktycznie taka plisowana roleta okienna w kasecie jest najmniej inwazyjna, przez to, że dziecko nie będzie miało możliwości się nią bawić. Ja obecnie myślę nad zakupem rolet do pokoju dziecięcego, stąd czytam ten artykuł. Czy jesteście w stanie polecić sklep z roletami? Ja póki co skłaniam się ku Lestore.pl , bo czytałam dobre opinię na jego temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *