wszywka alkoholowa wroclaw
Wszywka Esperal Lubin-Głogów-Świdnica-Bolesławiec
Czerwiec 10, 2022
detoks gdańsk
Odtrucie alkoholowe Gdańsk-oferta
Czerwiec 12, 2022

Najnowsze kosmetyki samochodowe na lato 2022

Najnowsze kosmetyki samochodowe na lato 2022

Jesteś detailingowcem albo innym specjalistą z branży motoryzacyjnej? A może po prostu pielęgnacja samochodu jest Twoją pasją? Jeśli lubisz być na bieżąco, zobacz najnowsze kosmetyki samochodowe na lato 2022!

Najnowsze kosmetyki samochodowe na lato 2022

Fachowców z branży i pasjonatów z pewnością interesują najnowsze kosmetyki samochodowe na lato 2022. W tym roku ewidentnie będziemy musieli zmagać się z upałami, które są wyjątkowo szkodliwe dla naszych pojazdów. Na szczęście producenci oraz dystrybutorzy nie próżnują, dlatego na polskim rynku pojawiło się sporo ciekawych propozycji, które idealnie sprawdzą się w tym trudnym sezonie.

W sprzedaży dostępnych jest wiele interesujących produktów od ProStaff, czyli znanej japońskiej marki. Warto zwrócić uwagę np. na Prostaff KiiroBin Quick Magic Gold 54g – środek czyszczący do szyb zewnętrznych, w poręcznej butelce z aplikatorem. Pozwala dokładnie zmyć zabrudzenia, nadaje powierzchniom szklanym właściwości hydrofilne, a przy okazji usuwa drobne zarysowania i poprawia przejrzystość.

Wśród najnowszych kosmetyków samochodowych na lato 2022 można też trafić na zupełnie nowe lub odświeżone środki od marki CleanTech, która przeszła rebranding i teraz nazywa się Cleante. W tym sezonie przydatny może być np. Cleantle Tire&Wheel Cleaner – bezpieczny produkt do felg i opon 1l. Wysuszone upałem drogi i jezdnie to koszmar dla kół, które zbierają pył oraz inne zabrudzenia, dlatego dobrzej jest zaopatrzyć się w profesjonalny środek czyszczący.

Nowinki detailingowe lato 2022

Jakie nowinki detailingowe lato 2022 warto jeszcze przetestować? Doskonałym wyborem będzie np. uniwersalny produkt ochronny Koch Chemie C0.01 Ceramic Allround – powłoka ceramiczna 75ml. Może być nakładana na wielu typach powierzchni. Tworzy silnie hydrofobową barierę, która skutecznie chroni pojazd przed m.in. promieniowaniem UV, wysokimi temperaturami, ptasimi odchodami i lotną rdzą. Jest więc idealnym zabezpieczeniem na lato.

Godną uwagi nowinką detailingową na lato 2022 jest też House of Wax Zircon 100ml. Preparat od znanej polskiej marki stanowi połączenie naturalnych i syntetycznych wosków, z dodatkiem krzemionki. Gwarantuje hydrofobowość, piękny połysk, a także skuteczną ochronę. Przy tym produkt ma korzystną cenę i jest łatwy w aplikacji.

Gdzie kupić nowe kosmetyki detailingowe na lato 2022

Właśnie przeszukujesz internet z myślą o tym, gdzie kupić nowe kosmetyki detailingowe na lato 2022? Wybierz profesjonalny sklep z szeroką, stale aktualizowaną ofertą. Jednym z najlepszych jest Auto Na Blask. Nie tylko posiada zróżnicowany asortyment, ale jest też prowadzony przez prawdziwych pasjonatów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Odpowiadają na pytania oraz pomagają dobrać produkty, tak by możliwe było uzyskanie jak najlepszych efektów – czy to w profesjonalnym studiu, czy w domowym garażu.

Pełną ofertę sklepu Auto Na Blask sprawdzisz na stronie: https://autonablask.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *