Osuszanie budynków
Osuszanie pomieszczeń – kilka sprawdzonych metod
Kwiecień 23, 2019
stopa-cukrzycowa-bez-powiklan
Czy Podolog Poznań wyleczy stopę cukrzycową?
Maj 11, 2019

Który portal randkowy jest lepszy – Tinder czy Badoo?

portal randkowy jest lepszy

W erze internetu, randkowanie stało się banalnie proste. Wystarczy tylko kilka kliknięć lub przesunięć palcem, aby znaleźć idealnego partnera, w dodatku bez konieczności wychodzenia z domu.

Bez względu na płeć, wiek, czy wykonywany zawód, każdy może tutaj bez problemu znaleźć swoją drugą połówkę. Na przestrzeni lat powstały dziesiątki aplikacji randkowych, które ułatwiają poznawanie się online, jednak tu rodzi się pytanie – która z nich jest najlepsza?

Tinder czy Badoo?

Przyjrzyjmy się dwóm najpopularniejszym apkom na rynku, czyli Tinderowi i Badoo. W samej Polsce korzysta z nich ponad osiemset tysięcy osób, a liczba ich użytkowników wciąż rośnie. Swój sukces zawdzięczają między innymi łatwości w obsłudze i bezpłatnemu użytkowaniu, na które niewątpliwie skusiło się wielu singli. Tu jednak kończą się podobieństwa między Tinderem i Badoo, a zaczynają wyraźne różnice.

O Tinderze słyszy się zarówno wiele dobrych, jak i złych komentarzy, które są efektem jego popularności w kulturze masowej. Każdy kto kojarzy aplikację wie, w jaki sposób działa – przesunięcie w prawo oznacza akceptację partnera, w lewo – jego odrzucenie. To właśnie ten łatwy i szybki proces przyciąga użytkowników, którzy bez większego wysiłku mogą odnaleźć pasujące im osoby.

Niestety, liczba lajków w darmowej wersji jest mocno ograniczona, ponieważ po kilkudziesięciu przesunięciach w prawo musimy poczekać do kolejnego dnia, aby te się odświeżyły. Zniechęcać mogą również nieciekawe skojarzenia, według których przez Tindera spotykają się głównie osoby szukające przygody na jedną noc. Zdecydowanie nie jest to najlepsza wizja dla osób, które pragną relacji innego rodzaju.

W zestawieniu z Tinderem, Badoo prezentuje się znacznie lepiej. Przede wszystkim oferuje o wiele więcej opcji zarówno w swojej darmowej wersji, jak i premium, co umożliwia dotarcie do większej ilości użytkowników. Kolejnym atutem jest też możliwość korzystania z portalu randkowego za pośrednictwem komputera, co stanowi idealną opcję dla tych, którzy nie przepadają za korzystaniem ze smartfonów.

Strona internetowa nie jest przy tym gorsza od aplikacji, wręcz przeciwnie – wszystkie najważniejsze zakładki są starannie oznaczone, tak że nie da się na niej zgubić. Nie należy również zapomnieć o tym, że podobnie jak swój konkurent, Badoo dba o dyskrecję zarejestrowanych osób i nie ujawnia żadnych prywatnych danych bez ich zgody.

Jednak w odróżnieniu od Tindera, portal stawia większy nacisk na zabezpieczenia i weryfikację kont. Długie oczekiwanie na akceptację profilu może trochę zniechęcać, lecz przynajmniej ma się pewność większego bezpieczeństwa.

Co wybrać?

Definitywnie pozytywne opinie o randkowaniu online na Badoo przeważają. Portal posiada o wiele więcej opcji i jest bardziej popularne od Tindera. Duża liczba użytkowników, proste działanie, a przede wszystkim bezpieczeństwo kont są tutaj jak najbardziej na plus.

Nic dziwnego, że coraz więcej ludzi wybiera właśnie ten portal – w końcu dobra jakość idzie w parze ze znakomitym odbiorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *