Co to jest endermologia
Co to jest endermologia?
Luty 3, 2020
Jak często należy wymieniać płyn do chłodnicy?
Luty 21, 2020

Ile kosztuje dobry portfel?

Ile kosztuje dobry portfel

Portfel dawno przestał być przedmiotem, w którym trzymamy jedynie gotówkę na doraźne wydatki. W dobie transakcji bezgotówkowych dobry portfel musi także pomieścić karty debetowe i kredytowe, dokumenty, często zdjęcia czy wizytówki. Stał się rzeczą równie potrzebną i spersonalizowaną jak smartfon, przechowuje część naszego życia – tę finansową. Gdy nadchodzi czas wymiany starego wysłużonego portfela lub planujemy zrobić komuś praktyczny i elegancki prezent, musimy więc sprawdzić, ile kosztuje dobry portfel

Kupując portfel, zwróćmy uwagę na to, ile miejsca potrzebujemy. Na rynku możemy spotkać mnóstwo przeróżnych modeli – od najprostszych, z jedną przegródką na banknoty, jedną na monety i jedną-dwiema przegrodami na karty. Jeśli nie lubimy nosić przy sobie dużo gotówki, a plastikowe dokumenty wolimy trzymać w oddzielnym miejscu, tego rodzaju portfel w zupełności nam wystarczy. Jego zaletą jest mały rozmiar, dzięki czemu bez trudu wsuniemy go do torebki czy wewnętrznej kieszeni kurtki. Jeśli jednak wolimy mieć wszystko pod ręką, zastanówmy się nad większym, bardziej rozbudowanym modelem, z kilkoma przegrodami na plastikowe karty. Niektóre portfele mają nawet rozkładaną zakładkę z dodatkowymi przegrodami. Mogą one pełnić dodatkową funkcję wizytownika.

Skóra i co jeszcze?

Niewątpliwie to, ile kosztuje dobry portfel, niezależnie od jego budowy, zależy przede wszystkim od tego, z jakiego materiału jest on wykonany. Jeśli chcemy kupić sobie lub komuś naprawdę trwały, wysokiej klasy produkt, który będzie służył latami, zapomnijmy od razu o tzw. produktach skóropodobnych, czyli wykonanych ze skaju i ekoskóry. Z czasem, na skutek użytkowania, taki materiał zacznie się kurczyć, wycierać i pękać. Wystrzegajmy się także podróbek.

Gwarantem wysokiej jakości jest bez wątpienia skóra naturalna. Jest wytrzymała, trwała i elegancka, ma charakterystyczny szlachetny zapach. Skórzane portfele uchodzą za najdroższe na rynku – i takie są, warto jednak zaznaczyć, że to, ile kosztuje dobry portfel ze skóry, zależy od jej rodzaju. Ceny portfeli z dobrej jakości najpopularniejszych skór bydlęcych czy cielęcych możemy nabyć już w okolicach stu-dwustu złotych. Ale jeśli zależy nam na oryginalności, możemy zdecydować się na portfel wykonany ze skóry konia, krokodyla, a nawet strusia czy rekina. Oczywiście im bardziej egzotyczny materiał, tym wyższa cena – najdroższe takie portfele mogą kosztować nawet dziesięciokrotnie więcej niż najpopularniejsze modele ze skóry bydlęcej.

Co jednak, jeśli jesteśmy wegetarianami (lub jest nim osoba, której chcemy kupić portfel) i nie bierzemy pod uwagę zakupu portfela pochodzenia zwierzęcego? Nie jesteśmy wówczas bez wyjścia. Na rynku spotkać można trwałe i funkcjonalne tworzywa syntetyczne wysokiej jakości. Ile kosztuje dobry portfel ze skóry syntetyczne? Ceny mogą być tu zbliżone do cen produktów ze skóry naturalnej, a jeśli chodzi o wygląd, są od nich praktycznie nieodróżnialne. Prowadzisz sklep internetowy? Szukasz hurtowni portfeli z bogata ofertą? Zajrzyj na stronę hurtowni Versoli.pl – https://versoli.pl/pl/40-portfele i kup portfele do swojego sklepu.

Przenośny sejf

Jeśli zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie, a dysponujemy większym budżetem, możemy zastanowić się nad portfelem wykonanym z karbonu – włókna węglowego pięć razy odporniejszego od stali. Dzięki jego twardości nie musimy obawiać się ryzyka połamania plastikowych kart. Portfele karbonowe często otwierane są ponadto na docisk palca lub posiadają wbudowany skaner linii papilarnych – właściciel takiego portfela ma więc pewność Canada Lookup Telephone Numbers , że nawet jeśli zostanie okradziony, złodziej nie dobierze się do jego własności. W zależności od liczby zastosowanych technologii ceny portfeli karbonowych wahają się od kilkunastu do nawet ponad dwóch tysięcy złotych.

Tekst powstał we współpracy z hurtownią dodatków do odzieży Versoli.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *